O nás

História

Dubliner Irish Pub Bratislava bol otvorený 20.12.1996 a veľmi rýchlo sa stal obľúbeným miestom našich i zahraničných návštevníkov mesta. Centrum bratislavského Starého Mesta tak obohatil o jedinečnú írsku zábavu. Originálny interiér reprezentuje zmes rôznych štýlov írskych krčiem – dlhý bar z tmavého dreva je typický pre krčmy v Dubline, živý oheň v krbe reprezentuje vnútrozemie írskej krajiny a absolútne autentická kamenná ulička so slamenými strechami predstavuje vidiek. Spolu s ďalšími dekoratívnymi prvkami radí bratislavský Dubliner medzi popredné írske krčmy v celej Európe.

Či už vychutnávate pohár vína pri ohni, pivo pri bare, alebo niektoré z typických írskych jedál, pamätajte, že nik si tu nie je cudzí. V Dublineri sú len priatelia, ktorí sa zatiaľ nestretli a nespoznali.

Tá pravá atmosféra

Naša reštaurácia, do ktorej je odvšadiaľ blízko a je v úplnom centre Bratislavy, Vám ponúka nie len toto, ale omnoho viac. Z každého kúta na Vás dýcha tradícia, írsky interiér s množstvom originálnych doplnkov. Nečakajte žiadne pohodlné stoličky, tie máte predsa doma. U nás Vás usadíme na drevené lavice alebo stoličky, z ktorých každá nesie svoju históriu. Bojíte sa, či Vám pri dobrom jedle nepadne kúsok na zem? My s tým nemáme žiaden problém. Tešíme sa z toho, ak Vám chutí, cítite sa dobre a takéto veci neriešite.

Ak sa zastavíte nie len na tradičný čapovaný Guinness alebo dobre vychladené pivo, ponúkneme Vám k nemu domáce pomazánky s čerstvo upečeným chlebom. Tým, ktorí vyhľadávajú gurmánske zážitky ponúkame legendárny tatársky biftek s čerstvými hriankami, prepečené dobre namarinované rebrá alebo vyhľadávané steaky. Nadšencom nových chutí odporúčame našu tradičnú írsku kuchyňu, na ktorú chodia ľudia z celého sveta. Pre športovcov bežia na veľkých obrazovkách zápasy na želanie, pre tých, ktorí si chcú spríjemniť chvíle hudbou, čaká vždy nejaká kapela. Chceme, aby ste sa u nás cítili tak, že sa nebudete hanbiť pozvať k nám Vašich blízkych a doprajete im atmosféru, pre ktorú sa oplatí vrátiť späť.

Kde nás nájdete?

The Dubliner Irish pub
Sedlárska 6
811 01 Bratislava
Slovensko

Neváhajte a rezervujte si stôl

mob.1: +421 908 792 794
mob.2: +421 905 457 248
tel: +421 2 5441 0706
e-mail: irish@irish-pub.sk